Готові роботи

Страхування (ID:125982)

РозділСтрахування
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 2
Зміст Задача 1 Страхова компанія купила державні облігації номінальною вартістю 100 тис.грн. за 97 тис.грн. зі строком погашення через 1,5 роки. Річний відсоток за облігаціями 10% нараховується і сплачується один раз на 3 місяці. Зробити і обгрунтувати бухгалтерські проводки Задача 2. Страховик уклав 3 тис.договорів страхування дачних будинків на загальну страхову суму 6 млн.грн. За рік сталось 150 страхових випадків за якими сплачено страхувальникам 2,0 млн.грн. Доля навантаження у брутто – ставці – 10%. Визначити нетто та брутто ставку.
Ціна(грн.) 20
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення