Готові роботи

“Ринок страхування життя на прикладі діяльності Чеської страхової компанії в Україні”

ПредметСтрахування
Тип роботи дипломна
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 142
Зміст Вступ Розділ І. Теоретичні засади страхування життя 1.1. Сутність страхування життя 1.2. Класифікація страхування життя 1.3. Функції та роль страхування життя в суспільстві Розділ ІІ. Практичні аспекти надання послуг зі страхування життя в Україні 2.1. Фінансово-господарський аналіз діяльності Чеської страхової компанії на ринку страхування життя 2.2. Принципи розрахунку страхових тарифів та таблиць смертності 2.3. Андерайтинг страхування життя Розділ ІІІ. Перспективи розвитку страхування життя в Україні 3.1. Передумови зростання обсягів та поліпшення якості ринку страхування життя в Україні 3.2. Особливості формування ринку страхування життя в країнах з ринковою економікою 3.3. Вдосконалення нормативно-правових та організаційно-методологічних засад функціонування страхування життя Висновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення