Готові роботи

“Організація роботи магазину”

ПредметТоварознавство
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 46
Зміст ВСТУП………………………………………………………………… 1.Роль магазинів в організації торгівельного обслуговування населення………………………………… 2.Загальна організаційно-економічна характеристика роботи магазину....................................................... 3. Організація технологічного процесу в магазині…….…………………. 3.1. Планування торговельної зали і торговельне обладнання..……… 3.2. Організація процесів приймання, зберігання і підготовки товарів до продажу………………………………………………………………… 3.3. Розміщення і викладка товарів в торговельній залі...…………… 3.4. Організація продажу товарів та контрольно-касових операцій… 4. Організація праці і режим роботи магазину……..………………… 5. Економічна ефективність роботи магазину……..……………………. ВИСНОВКИ ТА ПРОПОЗИЦІЇ……………………………………… СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………
Ціна(грн.) 300
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення