Готові роботи

“Ринок косметики в Україні”

ПредметТоварознавство
Тип роботи курсова
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 34
Зміст ЗМІСТ ВСТУП 1. Ринок непродовольчих товарів: стан ринку косметики в Україні 1.1. Загальна характеристика ринку косметичних товарів 1.2. Вимоги до якості косметичних товарів 1.3. Чинники, що впливають на формування якості косметичних товарів 1.4. Чинники, що впливають на збереження якості косметичних товарів 2. Характеристика показників якості косметичних товарів мережі магазинів 2.1. Короткий огляд діяльності 2.2. Характеристика факторів формуючих якість косметичних товарів 2.3. Фактори, що забезпечують збереження якості косметичних товарів 2.4. Сертифікація продукції, як засіб захисту споживачів від недоброякісної продукції ВИСНОВКИ І ПРОПОЗИЦІЇ СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 80
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення