Готові роботи

Тематические парки как вид развлечения и отдыха и их влияние на туризм (ID:117630)

РозділТуризм
Тип роботи курсова
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 35
Зміст Введение 1. Роль тематических парков в развитии индустрии туризма и гостеприимства 1.1. Классификация предприятий индустрии развлечений 1.2. Понятие, специфика и функции парка развлечений 1.3. Влияние тематических парков на развитие туристической индустрии в России и за рубежом 2. Специфика организации отдыха в тематических парках (на примере Эфтелинг, Нидерланды) 2.1.Общая характеристика тематического парка Эфтелинг (Нидерланды) 2.2 Инфраструктура и составные компоненты тематического парка. 2.3. Проблемы и перспективы развития индустрии развлечений в России за рубежом Заключение Список использованной литературы Приложение
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення