Готові роботи

Розробка сімейно-оздоровчого туру до Чехії (ID:12885)

РозділТуризм
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 50
Зміст Вступ Розділ 1 маркетингові аспекти розробки сімейно-оздоровчого туру до Чехії 1.1 Оцінка попиту на даний вид подорожей і портрет потенційного клієнта 1.2 Оцінка пропозиції 1.3 Набір вимог до обслуговування туристів під час подорожі Розділ 2 проект сімейно-оздоровчого туру до Чехії 2.1 Інформаційне забезпечення туру 2.2 Форма туру та схема маршруту 2.3 Пакет послуг 2.4 Програма туру 2.5 Організаційно-технічне забезпечення туру 2.6 Економічне обґрунтування проекту туру Розділ 3 маркетинг сімейно-оздоровчого туру до Чехії 3.1 Позиціонування та просування туру по Чехії 3.2 Рекламно-інформаційна підтримка Висновки Список використаних джерел Додатки
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення