Готові роботи

Іншомовні слова у творах Б.Антоненка-Давидовича (ID:21442)

РозділУкраїнська мова
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 30
Зміст Вступ…………… Розділ І. Запозичення як важливий складник мовної побудови……… 1.1. Лексика іншомовного походження сучасної української мови …… 1.2. Явище мовної поліфонії в літературі……………….……… 1.3. Джерела сучасної лексики іншомовного походження… Розділ ІІ. Іншомовні слова у творах Б.Антоненка-Давидовича 2.1. Праця Б. Антоненка-Давидовича «Як ми говоримо» в процесі унормування української літературної мови.................... 2.2. Запозичення у творах письменника…………… 2.3.Функціонування запозиченої лексики в творах Б.Антоненка-Давидовича ……… Висновки ............. Список використаної літератури
Ціна(грн.) 350
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення