Готові роботи

“Есе "Чому варто послуговуватися рідною мовою?"” (ID:263887)

РозділУкраїнська мова
Тип роботи інше
Рік виконання 2019
Кількість сторінок 2
Зміст 1. Значення мови в житті людини. 2. Важливість послуговування власним лексичним багатством. 3. Перспективи розширення словникового складу української мови.
Ціна(грн.) 120
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Чому я послуговуюся лише українською лексикою? У наш час це питання звучить надзвичайно актуально, адже ми живемо в епоху змін, в епоху війни, відновлення традицій і духу патріотизму нашої нації. Наша зброя – це не лише танки й міномети, а й слово гостре, вимовлене українською мовою, адже мій народ має мову, яка здавна виконувала різні функції: комунікативну, пізнавальну, слугувала засобом для спілкування, передачі інформації. Українська мова є моєю державною , бо саме цим ми підкреслюємо, що ми – український народ.

Замовлення

Замовлення