Готові роботи

“Зменшувано-пестливі іменники”

Предмет Українська мова
Тип роботи курсова
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 29
Зміст Вступ Розділ І. Значення іменника в українській мові………… 1.1. Основні поняття морфології…………… 1.2. Іменник як центральна частина мови…………… 1.3. Суфіксальний словотвір іменника……………… Розділ ІІ. Усна народна творчість як безмежне джерело для мовознавців… 2.1. Демінутиви зі значенням зменшеності і пестливості…… 2.2. Особливості мови дитячого фольклору…… 2.3.Характеристика суфіксів на означення здрібнілості та позитивної оцінки на основі жанрів усної народної творчості…… Висновки…………… Бібліографія
Ціна(грн.) 350
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення