Готові роботи

“«Концепція “tabula rasa” Джона Локка»” (ID:263697)

РозділФілософія
Тип роботи реферат
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 14
Зміст ВСТУП 1. Передумови виникнення ідеї «tabula rasa» у філософському вченні Джона Локка. 2. Сутність концепції «tabula rasa» Джона Локка: прості та складні ідеї, зовнішнє і внутрішнє почуття, субстанція. 3. Подальший розвиток вчення Джона Локка: питання істини, демонстративне та інтуїтивне знання. ВИСНОВОК СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 95
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Якщо для раціоналістичної філософії Нового часу (Р. Декарт, Б. Спіноза, Г. В. Лейбніц) проблема відповідності (істинності) нашого знання реальності розв’язувалася майже «автоматично», то наприкінці XVII століття згаданий «автоматизм» починає здавати позиції. Виникають певні сумніви щодо беззастережності тотожності «порядку ідей» і «порядку речей». Це питання стає одним із основних міркувань видатного англійського філософа Джона Локка. Локк, звернувшись до досвіду, який, з точки зору його принципово сенсуалістичної позиції, є єдиним джерелом нашого знання, висловлює глибокі сумніви у вірогідності теорії «природжених ідей» [7], висловлюючи думку про концепцію «tabula rasa». І у зв’язку з цим варто дослідити: - яким чином виникла ідея «tabula rasa» у Джона Локка; - у чому полягає сутність концепції «tabula rasa» Джона Локка; - як далі розвинулася теорія «tabula rasa» у філософії Джона Локка.

Замовлення

Замовлення