Готові роботи

Випуск і обіг казначейських векселів (ID:12672)

РозділФінанси
Тип роботи курсова
Рік виконання 2006
Кількість сторінок 47
Зміст Вступ І. Теоретичні основи випуску і обігу казначейських векселів 1.1 Економічна сутність казначейських векселів 1.2 Ретроспективний аналіз засад формування і обслуговування державного боргу України ІІ. Аналіз державного бюджету України за 2005 рік 2.1 Характеристика бюджетного кодексу 2.2 Аналіз показників державного бюджету України за 2005 рік ІІІ. Шляхи удосконалення випуску і обігу казначейських векселів Висновки Література Додатки
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення