Готові роботи

ЄУФІМБ, варіант №4, Залучення капіталу, №1846 (ID:14522)

РозділФінанси
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 23
Зміст 24. Державна програма приватизації в Україні Тест № 4 За належністю підприємству виділяють: A) власний і позиковий капітал; Б) продуктивний, позичковий і спекулятивний капітал; B) капітал у грошовій, матеріальній та нематеріальній формах; Г)основний та оборотний капітал. Тест № 14 Особлива форма організації бізнесу, суть якої полягає в наданні добре відомою на ринку фірмою своєї торгової марки чи технології виробництва іншій маловідомій фірмі, що забезпечує зростання обсягу реалізації для обох підприємств, – називається: А) форфейтинг; Б) франчайзинг; В) венчурний капітал; Г) хеджування. Практичне завдання № 1 1. ІІроаналізуйте злет і падіння російської компанії «Дока Піцца», –представника системи франчайзингу. 2. Визначте до якого виду франчайзингу (і зазначте чому) відносяться наступні компанії: – "Кока-кола"; – "Макдональдс"; – "Дженерал моторс"; – "Кодак"; – "Зінгер". 3. Чи існує правове поле франчайзингових відносин в Україні? Практичне завдання № 2 Опишіть, яким шляхом державне підприємство можна реорганізувати в акціонерне товариство. Яка документація для цього потрібна? Яку форму акціонування доцільно обрати? Яка правова база даного процесу? Практичне завдання № 3 1. Охарактеризуйте в стислій формі специфіку діяльності наступних спільних підприємств: «Атлант-Україна»; Центральне конструкторське бюро «РИТМ». Література
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення