Готові роботи

“Державний борг України: способи, варіанти та перспективи погашення” (ID:263590)

РозділФінанси
Тип роботи курсова
Рік виконання 2019
Кількість сторінок 36
Зміст Унікальність по www.antiplagiat.ru 65 %. Станом на момент виконання роботи Вступ 3 Розділ 1. Державний борг: теоретичні аспекти 5 1.1. Сутність державного боргу 5 1.2. Державний кредит як передумова державного боргу 7 Розділ 2. Дослідження динаміки внутрішнього і зовнішнього боргу України та його впливу на економічний розвиток 12 2.1. Етапи формування державного боргу та боргової політики України 12 2.2. Оцінки боргового тягаря України 15 Розділ 3. Шляхи удосконалення боргової політики України 21 3.1 Підсумкова характеристика боргової політики України на сучасному етапі 21 3.2 Управління державним боргом і його обслуговування 26 Висновки 30 Список використаних джерел: 32 Додатки 37
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення