Готові роботи

“Бізнес-план як складова фінансового планування підприємств”

ПредметФінанси
Тип роботи курсова
Рік виконання 2006
Кількість сторінок 40
Зміст Вступ 1. Бізнес план як економічний інструмент 1.1 Сутність та причини бізнес-планування 1.2 Задачі бізнес плану 1.3 Структура і види бізнес планів 1.4 Функції і завдання бізнес-плану 2. Аналіз ефективності бізнес-планування на ВАТ „Чернігівський молокозавод” 2.1 Аналіз фінансово-майнового стану підприємства 2.2 Аналіз складу та структури грошових надходжень на підприємстві ВАТ “Чернігівський молокозавод” 2.3 Аналіз планування грошових надходжень ВАТ “Чернігівський молокозавод” 3. Вдосконалення механізму бізнес-планування на підприємстві ВАТ “Чернігівський молокозавод” Висновки
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення