Готові роботи

“Аналіз фінансового планування на підприємстві”

РозділФінанси
Тип роботи курсова
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 59+
Зміст Вступ 1. Загальна концепція внутрішнього планування 1.1 Сутність та організація процесу фінансового планування на підприємстві 1.2 Види фінансових планів 1.3 Вихідна інформація для складання фінансових планів на підприємстві 2. Аналіз фінансового планування на ЗАТ «Десна» 2.1 Фінансово-економічна характеристика підприємства 2.2 Аналіз фінансово-економічного стану ЗАТ «Десна» 2.3 Оцінка фінансового планування на підприємстві 3. Вдосконалення фінансового планування на ЗАТ «Десна» 3.1 Методи фінансового планування 3.2 Короткострокове та довгострокове фінансове планування Висновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення