Готові роботи

“Ефективність концентрації виробництва кондитерських виробів”

РозділФінанси
Тип роботи курсова
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 47+
Зміст 1. Теоретико-методологічні основи концентрації виробництва 1.1 Закон концентрації капіталу, економіко-правові аспекти 1.2 Аналіз ринку кондитерських виробів 2 Оцінка економічної ефективності виробництва на ВАТ „Стріла” 2.1 Фінансово-економічний характер підприємства 2.2 Оцінка ефективності здійснення експортних операцій 2.3 Аналіз доцільності експортних операцій 3. Оцінка ефективності виробництва з урахуванням фінансового ризику Висновки Література Додатки
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення