Готові роботи

Статутний капітал підприємства: аналіз та оцінка формування (ID:432)

РозділФінанси
Тип роботи курсова
Рік виконання 2007
Кількість сторінок 51+
Зміст Вступ 1. Теоретичні аспекти управління статутним капіталом акціонерного товариства 1.1 Економічний зміст, сутність та значення статутного капіталу 1.2 Особливості формування статутного капталу акціонерного товариства 1.3 Методичний підхід оцінки інвестиційної привабливості підприємства 1.4 Інформаційно-правове забезпечення інвестиційної діяльності підприємства 2. Аналіз та оцінка формування статутного капіталу на СП ЧСУ «Хіммонтаж-13» 2.1 Фінансово-економічна характеристика підприємства та аналіз його фінансового майна та стану 2.2 Аналіз та оцінка інвестиційної привабливості підприємства 3. Шляхи удосконалення ефективності формування статутного капіталу акціонерного товариства Висновки Література Додатки
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення