Готові роботи

“Аналіз витрат за елементами та статтями калькуляції промислового підприємства”

РозділФінанси
Тип роботи курсова
Рік виконання 2005
Кількість сторінок 44+
Зміст Вступ 1. Основні завдання та джерела аналізу витрат за елементами та статтями калькуляції промислового підприємства 2. Характеристика фінансово-господарської діяльності підприємства та постановка аналітичного обліку 3. Аналіз загальної суми та структури витрат промислового підприємства 4. Аналіз витрат за елементами та статтями калькуляції 5. Резерви зниження витрат торговельного підприємства Висновки Література Додатки
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення