Готові роботи

“Витрати підприємства: дослідження їхньої динаміки та складу”

РозділФінанси
Тип роботи курсова
Рік виконання 2006
Кількість сторінок 42+
Зміст Вступ 1. Теоретичні аспекти витрат підприємства 1.1 Дослідження сутності витрат підприємства 1.2 Методичні підходи до системи операційних витрат підприємства 2. Операційні витрати та їх вплив на прибутковість «Єврокар» 2.1 загальна характеристика фінансової діяльності підприємства 2.2 Оцінка ефективності механізму управління витратами підприємства Єврокар 2.3 Оцінка впливу структури витрат на результати фінансово – господарської діяльності 3. Резерви вдосконалення механізму управління витратами підприємства 3.1. Системний підхід до управління витратами підприємства 3.2 Резерви зменшення витрат підприємства Єврокар Висновки Перелік посилань Додатки
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення