Готові роботи

“Виробництво в умовах досконалої конкуренції”

ПредметФінанси
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 50+
Зміст Вступ Розділ 1.Теоретичні основи досконалої конкуренції 1.1. Сутність та види конкуренції 1.2. Умови виникнення досконалої конкуренції 1.3 Теорії конкуренції Розділ 2. Аналіз виробництва в умовах досконалої конкуренції 2.1. Аналіз виробництва ТОВ «Юнімілк» в умовах досконалої конкуренції 2. 2. Галузеве пропонування в умовах досконалої конкуренції Розділ 3. Прогноз конкурентного розвитку на ринку молочної продукції 3.1 Передумови конкурентного розвитку на ринку молочної продукції 3.2 Проблеми та перспективи розвитку ринку молочної продукції в Україні Висновки Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення