Готові роботи

Основи фінансового контролінгу (ID:13094)

РозділФінансовий менеджмент
Тип роботи курсова
Рік виконання 2005
Кількість сторінок 50
Зміст Вступ Розділ 1 Теоретичні основи фінансового контролінгу 1.1 Сутність і необхідність контролінгу в фінансово-господарській діяльності підприємства 1.2 Стратегічне планування як основна передумова здійснення ефективного фінансового контролінгу 1.3 Характеристика методів проведення контролінгу на підприємстві Розділ 2 Практична організація фінансового контролінгу і забезпечення фінансової дисципліни у ВАТ „Ощадний банк” 2.1 Організаційно – економічна характеристика ВАТ „Ощадний банк” 2.2 Ревізії - як один з методів забезпечення фінансового контролінгу у ВАТ „Ощадний банк” Розділ 3. Шляхи покращення фінансового контролю і дисципліни ВАТ «Ощадний банк України» Чигиринське відділення № Висновки Література Додатки
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення