Готові роботи

“Особливості перекладу англійських дієприкметників українською мовою (на матеріалі художнього тексту)” (ID:264538)

РозділІноземна мова
Тип роботи курсова
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 40
Зміст ЗМІСТ ВСТУП РОЗДІЛ 1. ХАРАКТЕРИСТИКА ДІЄПРИКМЕТНИКІВ В АНГЛІЙСЬКІЙ МО-ВІ 1.1 Дієприкметник. Конструкції з дієприкметником 1.2 Функції дієприкметника та його роль у реченні 1.3 Абсолютні дієприкметникові конструкції та їх функції Висновки до розділу 1 РОЗДІЛ 2. ОСОБЛИВОСТІ ПЕРЕКЛАДУ ДІЄПРИКМЕТНИКІВ 2.1 Особливості перекладу англійського дієприкметника українським дієсловом 2.2 Особливості відтворення неособових форм дієслова, які виступають обставиною в реченні 2.3 Дієприкметники, які перекладаються за допомогою прикметни-ка Висновки до розділу 2 ЗАГАЛЬНІ ВИСНОВКИ ДОДАТКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 320
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення