Готові роботи

“ОСНОВНІ ТЕНДЕНЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОГО ВАЛЮТНОГО РИНКУ ” (ID:141716)

РозділВалютне регулювання та контроль
Тип роботи інше
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 2
Зміст У 2010-2013 роках спостерігалося збільшення середньоденних обсягів надходжень іноземної валюти від нерезидентів, які стійко перевищували валютні перекази на їх користь. Наведене сприяло формуванню чистої валютної пропозиції на безготівковому сегменті міжбанківського валютного ринку України та зменшенню чистого попиту на готівкову іноземну валюту. Водночас інфляційний диференціал зменшився на 0,2 %, оскільки інфляція в Україні була нижчою, ніж її середньозважений рівень у країнах – торговельних партнерах. Станом на 01.03.2014 р. обсяг операцій із готівковою іноземною валютою на міжбанківському валютному ринку України (купівля та продаж іноземних валют за гривні в доларовому еквіваленті) становив 2 462,0 млн. доларів США, у тому числі: обсяг валюти, купленої банками в населення, – 839,7 млн. доларів США; обсяг валюти, проданої населенню, – 1 622,2 млн. доларів США. Банківські вклади фізичних осіб у ВКВ (у доларовому еквіваленті) знизилися на 1 390,9 млн. доларів США і становили 20 856,6 млн. доларів США. [2]
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення