Готові роботи

Валютна безпека як складова фінансової безпеки: суть, загрози, критерії та індикатори оцінки (ID:166040)

РозділВалютне регулювання та контроль
Тип роботи реферат
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 14
Зміст Вступ…………………………………………………………………………….…3 1. Сутність валютної безпеки у складі фінансової безпеки держави………….4 2. Загрози, критерії та індикатори оцінки валютної безпеки України………...6 3. Стан валютної безпеки України та шляхи її підвищення ………………….9 Висновки…………………………………………………………………………13 Список використаних джерел…………………………………………………..14
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Метою роботиi є дослідження теоретичних аспектів валютної безпеки, визначення основних її загроз як системного елементу фінансової безпеки України. У зв’язку із цим визначимо завдання роботи, які полягають у аналізі основних iндикаторів валютної безпеки, оцінки її впливу на фінансову безпеку, дослідженні основних проблеми її функціонування та розроблення можливих шляхів їх вирішення в Україні. У розробку питань аналізу фінансової, а також валютної безпеки держави вагомий внесок зробили такі вітчизняні та зарубіжні науковці, як В. Базилевич, О. Барановський, З. Варналій, О. Василик, В. Гейць, М. Єрмошенко, Я. Жаліло, Т. Ковальчук, І. Лютий, С. Науменкова, О. Рожко, В. Сенчагов, А. Чухно та ін., але більшість робіт цих вчених присвячено загальним питанням фінансової безпеки України, а це значить – недостатній рівень дослідження її валютної складової. Тому дане питання є досить актуальним для його дослідження.

Замовлення

Замовлення