Готові роботи

“Дипломна магістерська робота з валютного регулювання на тему "Валютне регулювання в сучасних умовах"”

РозділВалютне регулювання та контроль
Тип роботи магістерська
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 92
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ТЕОРЕТИЧНІ ОСНОВИ ЗДІЙСНЕННЯ ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ 1.1. Організація валютного регулювання, його основні завдання та напрями 1.2. Характеристика рівнів та інструментів валютного регулювання РОЗДІЛ 2 АНАЛІЗ ЗДІЙСНЕННЯ ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ В УКРАЇНІ ТА В СВІТІ 2.1. Оцінка світового досвіду валютного регулювання 2.3. Аналіз ефективності валютного регулювання в Україні 2.4. Аналіз діяльності комерційних банків у сфері валютного контролю на прикладі АТ «ОТП Банк» РОЗДІЛ 3 ПРОБЛЕМИ ВАЛЮТНОГО РЕГУЛЮВАННЯ УКРАЇНИ ТА ШЛЯХИ ЇХ ПОДОЛАННЯ 3.2. Ефекти впливу глобалізаційних процесів, що зумовлюють необхідність втручання валютного регулятора 3.3. Пропозиції щодо напрямків оптимізації валютного регулювання в Україні ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ Додатки
Ціна(грн.) 800
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення