Готові роботи

Соціальна робота з людьми похилого віку (ID:42409)

РозділСоціальна робота
Тип роботи курсова
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 73
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ I ПРОБЛЕМИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ З ЛЮДЬМИ ПОХИЛОГО ВІКУ 1.1. Проблеми людей похилого віку 1.1.1. Зміна соціального статусу літньої людини і зв'язані з цим психологічні проблеми 1.1.2. Психологічний розвиток та особливості особистості в похилому віці 1.2. Основні задачі і професійні обов'язки соціального працівника 1.2.1. Етичні принципи спілкування соціального працівника 1.3. Поняття і сутність соціальної геронтології 1.4. Законодавчі основи забезпечення життєдіяльності осіб похилого віку РОЗДІЛ II. ОРГАНІЗАЦІЙНО-ПРАВОВІ ФОРМИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ З ЛЮДЬМИ ПОХИЛОГО ВІКУ 2.1. Обов'язкове державне пенсійне соціальне страхування 2.2. Надання медико-соціальної допомоги особам похилого віку 2.3. Утримання та обслуговування непрацездатних людей похилого віку ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ
Ціна(грн.) 100
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення