Готові роботи

“« Вартісно-орієнтоване управління фінансами та оцінка вартості бізнесу ПАТ "Оболонь"” (ID:263822)

РозділФінансовий аналіз
Тип роботи розрахункова робота
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 34
Зміст 2. Розрахувати середньозважену вартість капіталу без та з урахуванням податкового фактора. Визначити ставку вартості власного капіталу, ставку вартості позичкового капіталу за одним із запропонованих в теорії способів. 3. Провести діагностику платоспроможності підприємства. 4. Провести діагностику фінансової незалежності підприємства. 5. Провести діагностику банкрутства підприємства. 6. розрахувати показник EVA (показник економічної доданої вартості - Economic Value Added ). 7. Розрахувати оцінку вартості підприємства з використанням дохідного підходу, застосовуючи дисконтування грошових потоків і визначення капіталізованої вартості доходів. 8. Розрахувати оцінку вартості підприємства на базі майнового (витратного) підходу, застосовуючи оцінку за відновною вартістю активів (витратний підхід), метод розрахунку чистих активів і розрахунок ліквідаційної вартості, швейцарський метод середньої оцінки вартості підприємства. 9. Розрахувати оцінку вартості підприємства на базі ринкового підходу, застосовуючи метод зіставлення мультиплікаторів і метод порівняння продажів (транзакцій).
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення