Готові роботи

Фінансовий аналіз (ID:29001)

РозділФінансовий аналіз
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2010
Кількість сторінок 25
Зміст 1. Організаційно-інформаційна модель фінансового аналізу діяльності підприємства 2. Моделі динамічного прогнозування у фінансовому аналізі. 3. Аналіз фінансових інвестицій. Практичні завдання: 1. На основі даних підприємства вивчити джерела та напрямки використання і розміщення його засобів у звітному періоді і зробити відповідні висновки. 2. На основі даних підприємства вивчити обсяг і склад джерел власних і залучених коштів, формування і розподіл чистого прибутку та зробити відповідні висновки. 3.На основі даних підприємства: - обчислити величину чистого прибутку підприємства в базисному і звітному періодах; - проаналізувати розподіл прибутку за напрямками його використання; - оцінити ефективність використання прибутку підприємства; - зробити відповідні висновки.
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення