Готові роботи

“Використання гамма-каротажу при дослідженні свердловин” (ID:266039)

РозділГеографія
Тип роботи реферат
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 15
Зміст ВСТУП 3 1 ПОНЯТТЯ ГАММА-КАРОТАЖУ 4 2 АПАРАТУРА ПРИ ГАММА-КАРОТАЖІ 5 3 КРИВІ ГАММА-КАРОТАЖУ 8 4 КІЛЬКІСНА ОЦІНКА ГАММА-КАРОТАЖУ 10 5 ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ 11 ВИСНОВОК 14 СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ 15
Ціна(грн.) 70
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
ВСТУП Серед радіометричних методів дослідження свердловин найбільш поширеним є метод природної радіоактивності гірських порід або, як його частіше називають, гамма - метод. В його основі лежить вивчення закономірностей зміни природної радіоактивності гірських порід, зумовленої присутністю головним чином урану і торію з продуктами розпаду, а також радіоактивного ізотопу калію К40. Решта радіоактивні елементи (Rb87, Zr96, La138, Sm147 і т.д.) мають настільки великі періоди напіврозпаду, що при існуючій поширеності в земній корі помітного внеску в сумарну радіоактивність внести не можуть. Співвідношення вкладу радіоактивних елементів в загальну гамма-активність порід по-різному. Основний внесок в гамма-активність вапняків і особливо доломітів дають Ra (відповідно 64% і 75%), вклад Ra, Th, K в радіоактивність пісковиків приблизно однаковий (Ra 23-26%, Th 40%, K 35%). У зв'язку з цим спектр природного гамма-випромінювання теригенних і карбонатних порід різний.

Замовлення

Замовлення