Готові роботи

Організація бенкет-чаю на 24 особи (ID:95658)

РозділГотельно-ресторанний бізнес
Тип роботи курсова
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 55
Зміст ВСТУП РОЗДІЛ 1. ХАРАКТЕРИСТИКА РІЗНИХ ВИДІВ БЕНКЕТІВ 1.1 Класифікація бенкетів 1.2 Особливості бенкетів за столом із повним або частковим обслуговуванням офіціантами 1.3 Особливості бенкет-фуршету 1.4 Особливості бенкет-коктелю та бенкет-чаю 1.5 Особливості бенкет-прийому за типом «шведського столу» 1.6 Особливості бенкетів з приводу свят РОЗДІЛ 2. ОСОБЛИВОСТІ ОБСЛУГОВУВАННЯ БЕНКЕТІВ 2.1. Порядок прийому і виконання замовлень на обслуговування 2.2. Вимоги до меню 2.3. Підготовка до проведення бенкету 2.4. Вибір форми та розміщення бенкетних столів 2.5. Особливості сервірування столів 2.6. Послідовність обслуговування на бенкеті РОЗДІЛ 3. ОРГАНІЗАЦІЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ БЕНКЕТУ ЧАЮ НА 24 ОСОБИ 3.1. Розрахунок площі зали, необхідної для проведення бенкету 3.2. Розробка меню бенкету 3.3. Розрахунок необхідної кількості сировини та продуктів 3.4. Розрахунок і підбір обслуговуючого персоналу 3.5. Розрахунок потреби в столовій білизні, посуді, столових наборах, з урахуванням складеного меню 3.6. Схема сервірування столу 3.7. Порядок розсадження гостей 3.8. Організація обслуговування офіціантами ВИСНОВКИ СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ І ЛІТЕРАТУРИ
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення