Готові роботи

“Щоденник з педагогічної практики (4 курс англ мова)” (ID:262277)

РозділЗвіти з практики
Тип роботи звіт з практики
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 27
Зміст 1. Практика проводилась в загальноосвітній школі (7 клас) 2.загальна характеристика навч.закладу 3. Короткі відомості про навч.закл. 4. Історія школи 5. Стисла характеристика класу 6.індиаідуальний план 7. Педагогічні спостереження 8. Самоаналіз проведеного уроку 9 відгук класного керівника про проходження практики 10 ставлення студента до важливості проходження практики
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення