Готові роботи
Завдання 1. Складіть порівняльну таблицю процесів становлення феодального господарства у Франції, Англії та Німеччині, виділіть спільні риси та особливості. Якими факторами, на Вашу думку, можна пояснити існуючі розбіжності? Завдання 2. Простежте процес

Завдання 1. Складіть порівняльну таблицю процесів становлення феодального господарства у Франції, Англії та Німеччині, виділіть спільні риси та особливості. Якими факторами, на Вашу думку, можна пояснити існуючі розбіжності? Завдання 2. Простежте процес (ID:56553)

ПредметЕкономічна історія
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 19
Зміст Завдання 1. Складіть порівняльну таблицю процесів становлення феодального господарства у Франції, Англії та Німеччині, виділіть спільні риси та особливості. Якими факторами, на Вашу думку, можна пояснити існуючі розбіжності? Завдання 2. Простежте процес становлення фермерського господарства (на прикладі окремих країн). Доведіть тезу про формування даного типу господарства на Україні в пореформений період. Завдання 3. Розкрийте стратегію економічної політики нових індустріальних країн. Як ви вважаєте, чи можна використати їх досвід подолання структурної кризи української економіки? Аргументуйте свою відповідь.
Ціна(грн.) 30
Інші роботи з даної категорії:

Замовлення

Замовлення

Мы №1 в Реф-рейтинге
Добавить отзыв
Хочу такой виджет