Готові роботи
Завдання 1. Охарактеризуйте причини, зміст та наслідки піднесення західноєвропейських міст у добу класичного середньовіччя. Назвіть найбільші економічні центри середньовічної Європи, визначте фактори, що сприяли їх господарському піднесенню. Завдання 2.

Завдання 1. Охарактеризуйте причини, зміст та наслідки піднесення західноєвропейських міст у добу класичного середньовіччя. Назвіть найбільші економічні центри середньовічної Європи, визначте фактори, що сприяли їх господарському піднесенню. Завдання 2. (ID:56554)

ПредметЕкономічна історія
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 20
Зміст Завдання 1. Охарактеризуйте причини, зміст та наслідки піднесення західноєвропейських міст у добу класичного середньовіччя. Назвіть найбільші економічні центри середньовічної Європи, визначте фактори, що сприяли їх господарському піднесенню. Завдання 2. Розкрийте основний зміст процесу індустріалізації. Покажіть динаміку та особливості індустріального розвитку Великобританії, Німеччини та США в останній третині ХІХ — ХХ ст. Завдання 3. Охарактеризуйте місце України у світо господарських зв’язках наприкінці ХХ — початку ХХІ ст. Простежте зміни, що відбувалися в зовнішньоекономічній діяльності України за період незалежності.
Ціна(грн.) 30
Інші роботи з даної категорії:

Замовлення

Замовлення

Мы №1 в Реф-рейтинге
Добавить отзыв
Хочу такой виджет