Готові роботи
Завдання 1. Розкрийте зміст поняття “неолітична революція”, визначте фактори, що зумовили даний процес. Чи можна стверджувати, що трипільська культура належить до даного періоду? Свою відповідь аргументуйте. Завдання 2. За допомогою конкретних іст

Завдання 1. Розкрийте зміст поняття “неолітична революція”, визначте фактори, що зумовили даний процес. Чи можна стверджувати, що трипільська культура належить до даного періоду? Свою відповідь аргументуйте. Завдання 2. За допомогою конкретних іст (ID:56555)

ПредметЕкономічна історія
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2009
Кількість сторінок 26
Зміст Завдання 1. Розкрийте зміст поняття “неолітична революція”, визначте фактори, що зумовили даний процес. Чи можна стверджувати, що трипільська культура належить до даного періоду? Свою відповідь аргументуйте. Завдання 2. За допомогою конкретних історичних фактів доведіть, що у ХІХ ст.. в провідних країнах світу відбувається завершення переходу від аграрної до індустріальної цивілізації. Яке місце в цьому процесі займали українські землі? Завдання 3. Проаналізуйте процеси регіональної економічної інтеграції у другій половині ХХ – на початку ХХІ ст.., виокремте їх основні тенденції. Покажіть специфіку цього процесу в соціалістичних країнах у 1950-80-ті рр.., у країнах Латинської Америки та Південно-Східної Азії. Які, на Вашу думку, перспективи участі України в європейському інтеграційному процесі?
Ціна(грн.) 30
Інші роботи з даної категорії:

Замовлення

Замовлення

Хочу такой виджет