Готові роботи

Аналіз показників статистики тваринництва (ID:45262)

РозділЕкономічний аналіз
Тип роботи курсова
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 57
Зміст Зміст: Вступ 1. Предмет, завдання і система показнкиів статистики тваринництва 1.1. Значенн, завдання та джерела даних для економіко-статистичного аналізу собівартості продукції тваринництва 1.2. Показники собівартості продукції тваринництва та методика їх визначення --------7 2. Характеристика природних і економічних умов ВАТ «Сонячне» Татутинського району Одеської області 3. Економіко-статистичнйи аналіз собівартості продукції свинарства в ВАТ «Сонячне» Таратутинського району Одеської області 3.1. Статистичний аналіз динаміки собівартості свинарства та факторів, що впливають на її рівень 3.2. Статистичний аналіз структури витрат на виробництво продукції свинарства - 3.3. Визначення впливу факторів на зміну собівартості продукції свинарства 3.4. Індексний аналіз собівартості свинарства 3.5. Застосування методу статистичний групувань при здійсненні економіко-статистичного аналізу собівартості продукції свинарства Висновки і пропозиції Список використаної літератури
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення