Готові роботи

“Шляхи та форми залучення іноземного капіталу в Україну” (ID:87884)

РозділІнвестиційна діяльність
Тип роботи курсова
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 52
Зміст Вступ Розділ 1. Загальна характеристика іноземного капіталу 1.1. Поняття та класифікація іноземних інвестицій 1.2. Способи та форми залучення іноземного капіталу Розділ 2. Дослідження шляхів та форм залучення іноземного капіталу в Україну 2.1. Особливості залучення прямих інвестицій до України 2.2. Основні шляхи залучення іноземних інвестицій в економіку України Розділ 3. Удосконалення шляхів та форм залучення іноземного капіталу в Україну 3.1. Підвищення ефективності подальшого інвестиційного розвитку 3.2. Шляхи вирішення проблем інвестування в Україну Висновки Список літератури
Ціна(грн.) 120
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення