Готові роботи

“Аналіз банківської діяльності”

РозділАналіз банківської діяльності
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 1
Зміст В таблиці наведені дані про середню вартість активів та обсяг прибутку по установі банку: Показники Базисний період Звітний період Середня вартість активів, тис. грн 7500 8000 Прибуток, тис. грн 150 200 Обчисліть: • прибутковість активів у кожному періоді; • абсолютний приріст прибутку в цілому та за рахунок зміни середньої вартості активів та їх прибутковості; Зробіть висновки.
Ціна(грн.) 10
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення