Готові роботи

“Е.Бернейз. Наукові засади PR-діяльності. ” (ID:139113)

РозділЗв'язки з громадськістю, PR
Тип роботи реферат
Рік виконання 2015
Кількість сторінок 14
Зміст Вступ................................................................................................................................3 1.Едвард Луї Бернейз – «батько піару........................................................................4 2.Створення наукових основ і зміцнення статусу паблік рілейшнз.......................8 Висновок .......................................................................................................................11 Список використаної літератури................................................................................12 Додатки..........................................................................................................................13
Ціна(грн.) 60
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Наукові основи PR як дисципліни заклав у середині ХХ ст. Едвард Л. Бернейз. Він протягом усього свого життя відстоював переконання, що PR – це не тільки робота з пресою, а перш за все здатність впливати на свідомість громадян за допомогою психологічних методик. Він фактично був першим, хто виступив з теоретичними розробками з питань паблік рілейшнз, заклав основи сучасної науки зв’язків з громадськістю. Він же вперше почав читати університетський навчальний курс з паблік рілейшнз в Америці.

Замовлення

Замовлення