Готові роботи
Завдання: Прочитавши уривок, необхідно відповісти на запитання подані нижче. Відповідь повинна бути розгорнутою та обгрунтованою (0,5-1 сторінка) «.наявність якісної інформації в потрібний момент дозволяє приймати правильні рішення. Висновок вірний, але

Завдання: Прочитавши уривок, необхідно відповісти на запитання подані нижче. Відповідь повинна бути розгорнутою та обгрунтованою (0,5-1 сторінка) «.наявність якісної інформації в потрібний момент дозволяє приймати правильні рішення. Висновок вірний, але (ID:225548)

ПредметІнформаційно-аналітична діяльність
Тип роботи контрольна
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 3
Зміст Завдання: Прочитавши уривок, необхідно відповісти на запитання подані нижче. Відповідь повинна бути розгорнутою та обгрунтованою (0,5-1 сторінка) «.наявність якісної інформації в потрібний момент дозволяє приймати правильні рішення. Висновок вірний, але запізнілий. Як забезпечити збір якісної інформації вчасно, якщо ще не відомо які рішення буде потрібно приймати? Яку інформацію слід збирати з урахуванням її потенційної корисності при ухваленні майбутніх рішень? Може показаться, що для цього достатньо забезпечити збір всієї доступної інформації, проте це є фізично неможливим (навіть КДБ і ЦРУ не в змозі цього зробити)» (Чарльз Хант, Вахе Зартарьян. Разведка на службе вашего предприятии. – с.16). Дайте відповідь на такі запитання. Який же висновок роблять автори після цих міркувань? Яку думку намагався передати цим фрагментом автор? Про які методи наукового пізнання йдеться тут мова?
Ціна(грн.) 100
Інші роботи з даної категорії:

Замовлення

Замовлення

Хочу такой виджет