Готові роботи

“Бульдозер з поворотним відвалом Т-330” (ID:263582)

РозділІнженерно-технічні предмети
Тип роботи курсова
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 29+4 креслення А1
Зміст 1.Вступ................................................................................................2 2.Призначення та область використання бульдозера......................2 3.Патентно-літературний огляд.........................................................4 4.Опис і обґрунтування вибраної конструкції...................................5 5.Технічна характеристика................................... .............................6 6. Розрахунки, що підтверджують надійність і працездатність конструкції................................................................................................7 6.1Визначення параметрів бульдозера............................................19 6.2 Тяговий розрахунок бульдозера.................................................13 6.3Визначення навантажень, що діють на бульдозер і вибір розрахункових положень……………………………………….18 6.4 Розрахунок бульдозера з поворотним відвалом.........................19 6.5 Розрахунок продуктивності бульдозера......................................26 7.Література.........................................................................................27
Ціна(грн.) 400
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення