Готові роботи

Разработка политики информационной безопасности для ОГНИ (ID:106893)

РозділЗахист інформації
Тип роботи курсова
Рік виконання 2014
Кількість сторінок 56
Зміст Содержание: Введение…………………………………………………………….4 1. Описание деятельности государственной организации..…….5 2. Разработка структурной и инфологической моделей информационной системы госучереждения…………………..8 3. Перечень и анализ угроз……………………………………….16 4. Квалификация угроз, актуальных для информационной системы………………………………………………………….44 5. Разработка политики безопасности……………………………50 6. Оценка угроз с помощью системы ГРИФ……………………..52 Заключение………………………………………………………….56 Перечень литературы……………………………………………….57
Ціна(грн.) 150
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення