Готові роботи

“Міжнародні економічні зв'язки України з країнами ЄС”

Предмет ЗЕД
Тип роботи курсова
Рік виконання 2008
Кількість сторінок 30
Зміст Вступ Розділ 1. Сучасний стан розвитку ЄС та передумови інтеграції України в європейському економічному просторі 1.1. Природа та сучасні особливості Європейського економічного простору 1.2. Україна у європейському просторі Розділ 2. Аналіз зовнішньоекономічних відносин України з ЄС 2.1. Програми забезпечення співпраці України та країн ЄС 2.2. Зовнішня торгівля України з країнами ЄС 2.3. Товарна структура експорту та імпорту України Розділ 3. Перспективи інтеграції України до ЄС та можливі проблеми Висновки та пропозиції Список використаної літератури Додатки
Ціна(грн.) 80
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення