Умови співпраці з Авторами

1. Обов’язки агентства

 

1.1. Агентство зобов’язується  оплатити виконавцю наперед обумовлену суму за виконану ним роботу, якщо він дотримався всіх обов’язків виконання.

1.2. Агентство зобов’язується надати виконавцю всю інформацію щодо роботи а також/або методичку по виконанню роботи.

1.3. Агентство зобов’язується оплатити виконану роботу протягом 2-х днів з моменту, коли готова робота прийшла в агентство.

1.4. Якщо агентство не змогло вчасно відіслати клієнту замовлену роботу по вині виконавця, клієнту компенсується частина вартості роботи або повертаються гроші повністю. В такому випадку відшкодовані гроші відраховуються від гонорару виконавця.

 

 

2. Обов’язки виконавця

 

2.1. Виконавець зобов’язується вчасно виконати і відіслати в агентство всю або необхідну частину роботи в наперед обумовлені терміни, а саме до 21.00 кінцевої дати виконання, якщо не вказана інша година.

2.2. Якщо виконавець не встиг виконати завдання в необхідний термін, він повинен зв’язатися з агентством і повідомити про затримку. Якщо виконавець не прислав в агентство виконану роботу до кінцевого терміну і не вийшов на зв’язок, а також не відповідає на дзвінки і e-mail повідомлення, то в такому разі всі гроші за роботу повертаються клієнту не залежно від того, яка частина роботи вже виконана.

2.3. Виконавець зобов’язується виконати необхідні доробки (якщо вони потрібні) протягом 3-х днів з моменту приходу рецензії на роботу.

2.4. Готова робота повинна бути у форматі .doc або .rtf.