Презентації

Презентація на замовлення


prezentacia - pic2.jpg

Презентація, як правило, складається для дипломних проектів. Досить рідко можна зустріти замовлення презентацій серед студентів не випускних курсів. Але в цілому, суть презентації проста - для її складання необхідно вивчити звіт, за яким слід зробити 10-15 слайдів з тезами.

Головна проблема презентації - це формування її естетичного вигляду. Студенти не завжди володіють програмою Power Point, а тому звертаються до фахівців для створення слайдів.

Як правильно підготувати презентацію?

Головне правило: презентація - це візуалізація доповіді, за допомогою якого комісії буде простіше сприймати мову. Кожна частина доповіді, яка буде складно сприйматися на слух, повинна бути візуалізована в схемах або таблицях презентації.

Доповідь починається з презентації теми дослідження. Також і перший слайд презентації має містити назву роботи та головну інформацію про автора: прізвище та ім'я, групу і спеціальність.

Наступний слайд обов'язково містить мету дослідження і показує основні завдання. Таким чином комісія відразу буде налаштована на певну інформацію і буде розуміти надалі послідовно доповіді.

Наступні кілька слайдів повинні містити схеми і таблиці, малюнки та іншу графічну інформацію, яка дозволяє простіше сприймати текст.

Останні слайди закінчуються висновками, які подаються в нумерувати списку для того, щоб чітко розуміти обсяг досліджень, які провів студент.

В цілому ж, складання презентації є нескладним завданням, якщо доповідь вже готовий. Але як правило, студенти для більш успішного виступу замовляють і доповідь, і презентацію.

Агентство Магістр займається створенням презентацій на замовлення. Щоб замовити презентацію з дипломного проекту, необхідно подати для вивчення дипломний проект.

Краще, коли презентація та доповідь виконуються однією людиною, тоді вони виглядають гармонійно і цілісно під час захисту. Ми рекомендуємо замовляти презентацію разом з доповіддю
.

Як замовити презентацію, якщо доповідь вже є

По-перше, необхідно позначити, що для створення презентації все одно необхідно надати як всю роботу, так і доповідь, оскільки швидше за все в доповіді будуть цифри, які знаходяться в змісті дипломної роботи, і необхідно буде взяти цифри з доповіді, графіки або схеми, якщо там такі є. Дуже важливо, щоб роздатковий матеріал був таким же як і в дипломній роботі, оскільки досить часто комісія не тільки користується роздатковими матеріалами для швидкого вивчення теми, а й може побіжно перегорнути диплом, щоб знайти схему з презентації в тексті диплома, тому важливо, щоб таблиці і схеми були однаковими як в дипломі, так і на слайдах.

Дуже важливо не перенасичувати презентації текстом, оскільки таким чином презентація буде складною для розуміння. Вся інформація повинна подаватися списками, тезами, а ще краще в формі схем.Мы №1 в Реф-рейтинге
Добавить отзыв
Хочу такой виджет