Шпаргалки

Шпаргалки на замовлення


shparhalky2 - pic.jpg

Шпаргалки студенти і учні використовували завжди. Поки буде можливість списування і вчителі будуть закривати очі на це, вони будуть одним з найбільш популярних студентських продуктів, якими будуть торгувати сервіси з написання рефератів і курсових робіт.

Шпаргалки - найпростіший інформаційний продукт, тому його вартість залежить тільки від кількості питань, на які необхідно отримати відповіді. Оскільки на іспит не виносяться складні завдання, а такі, щоб впорався середньостатистичний студент, для створення відповідей на питання досить просто знайти їх в мережі.

Сьогодні для того щоб зробити шпаргалку студенти не вдаються до різних хитрощів, оскільки у кожного в кишені є мобільний телефон. Уже немає потреби роздруковувати їх найдрібнішим шрифтом і робити гармошки, ховати в кишенях, рукавах і записувати формули на підошву. Сьогодні для того, щоб зробити шпаргалку - необхідно просто знайти питання на відповідь в мобільному телефоні. Тому для виготовлення шпаргалок фактично необхідно просто витратити час на збір відповідей.

Як правильно писати шпаргалки

Студенти досить часто роблять помилку, коли роблять шпаргалки з повнотекстових описом питання. Так робити непрактично, оскільки шпаргалки створені для того, щоб їх швидко переглянути протягом однієї хвилини і вже самостійно описати питання більш ширше. Якщо ж робити відповідь на одне питання на кілька сторінок, по-перше буде складно завантажувати файл, який містить понад 100 сторінок - не кожен телефон з цим впоратися. По-друге, буде складно знаходити необхідні питання у відповідях, простіше взагалі взяти електронний підручник і не морочитися, при цьому для пошуку відповідей користуватися стандартним пошуком в файлі.

 Шпаргалки повинні виконуватися тезисно, а це значить, що для того, щоб скласти їх, необхідно хоча б раз перечитати весь підручник. Є, звичайно, студенти, яким достатнього одного прочитання, щоб запам'ятати всі, але в більшості випадків студент починає просто орієнтуватися в курсі трохи, але в цілому все одно в голові залишається повна каша. Почасти це пов'язано і з неправильним способом подачі курсу. Дуже рідко коли підручник з дисципліни систематизований для легкого розуміння, його навпаки наповнюють великою кількістю різної інформації, що вимагає не просто читання, а аналізу і самостійного складання схем взаємозв'язків.

Шпаргалки можна створювати не тільки для списування

  Щоб впоратися з завданнями і мати знання з усіх питань, необхідно кілька разів пройтися по всіх шпаргалками і самостійно постаратися в усній формі дати відповідь на кожне питання. Вивчати предмет таким чином найпростіше.

Шпаргалка в телефон

Що стосується списування, то ви можете замовити шпаргалки на екзаменаційні квитки в будь-якій формі і просто носити з собою в мобільному телефоні. Як тільки з'явиться можливість скористатися телефоном, швидко зорієнтуватися, де знаходиться відповідь. Попередньо в документі варто зробити посилання на відповіді, щоб прочитавши зміст шпаргалки на першому аркуші, можна було б відразу перейти до відповіді за допомогою одного кліка.

Агентство Магістр надає послуги з написання шпаргалок. Для того, щоб зробити замовлення, необхідно просто скласти список питань і надати деякий час фахівця для того, щоб він зміг сформувати відповіді. Якщо необхідно зробити замовлення терміново, агентство розбиває замовлення на частини, і над виконанням готового завдання одночасно працюють кілька людей. Це дозволяє студенту оперативно підготуватися до іспиту.Мы №1 в Реф-рейтинге
Добавить отзыв
Хочу такой виджет