Готові роботи

Основи охорони праці: Небезпечні зони на будівельних майданчиках, захист будинків і споруд від блискавки (ID:86554)

РозділАрхітектура
Тип роботи курсова
Рік виконання 2013
Кількість сторінок 22
Зміст Зміст: 1. Небезпечні зони на будівельних майданчиках Задача № 1. Визначити габарити небезпечних зон при роботі баштових кранів. Задача № 2. Визначити габарити небезпечних зон при роботі стрілового самохідного крана. Задача № 3. Визначити радіус небезпечної зони для машин при виконанні вибухових робіт. Задача № 4. Визначити радіус небезпечної зони для будівлі при рихленні мерзлих грунтів. Задача № 5. Визначити товщину льоду необхідну для забезпечення безпечного переміщення транспорту з вантажем. 2. Захист будинків і споруд від блискавки Задача № 1. Улаштування блискавкозахисту будівель і споруд. 3. Список використаної літератури
Ціна(грн.) 200
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення