Готові роботи

“Загальні положення про послуги” (ID:211955)

РозділКомерційна діяльність
Тип роботи реферат
Рік виконання 2016
Кількість сторінок 22
Зміст ЗМІСТ ВСТУП……………………………………………………………………………3 1. Характеристика перевезення………………………………………………….4 2. Характеристика транспортного експедирування……………………………6 3. Характеристика зберігання…………………………………………………..9 4. Характеристика страхування……………………………………………….11 5. Характеристика доручення…………………………………………………15 6. Характеристика комісії……………………………………………………….17 7. Характеристика доручення…………………………………………………19 8. Характеристика комісії……………………………………………………….20 ВИСНОВКИ……………………………………………………………………...21 СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ……………………………………….22
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
ВСТУП Сфера послуг є однією із найперспективніших галузей економіки. Сьогодні вже не залишилося підприємств, які тією чи іншою мірою не надавали б послуг, чи не стикалися б із ними. Послуга (від анг. service) - це результат праці, що задовольняє будь-які людські потреби. Згідно зі ст. 901 ЦК за договором про надання послуг одна сторона (виконавець) зобов'язується за завданням другої сторони (замовника) надати послугу, яка споживається в процесі вчинення певної дії або здійснення певної діяльності, а замовник зобов'язується оплатити виконавцеві зазначену послугу, якщо інше не встановлено договором. Сторонами договору про надання послуг є замовник і виконавець. Замовником є особа, що зацікавлена в одержанні послуги відповідного роду, замовляє її надання на умовах, зазначених у договорі, контролює надання послуги і оплачує її. Ним може бути як юридична, так і фізична особа незалежно від наявності у неї статусу суб'єкта підприємницької діяльності. У разі, якщо надання послуги замовляє фізична особа для особистих потреб, безпосередньо не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника, такий замовник набуває статусу споживача із поширенням на нього законодавства про захист прав споживачів; інші особи, що замовляють надання послуг з іншою метою (не для особистого споживання), вважаються замовниками, проте не споживачами. Іншими словами, всі споживачі послуг є замовниками, проте не всі замовники є споживачами.

Замовлення

Замовлення