Готові роботи

“Бізнес-план "Фарбування автомобілів рідкою гумою"” (ID:230512)

РозділБізнес плани
Тип роботи інше
Рік виконання 2017
Кількість сторінок 7
Зміст І. Коротка характеристика інвестиційного проекту ІІ. Характеристика послуги ІІІ. Аналіз та оцінка кон’юнктури ринку ІV. Фінансовий план V. Маркетинг VI. Юридичний план VII. Оцінка ризиків і форм їх страхування
Ціна(грн.) 30
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
І. Коротка характеристика інвестиційного проекту Пропонуємо до розгляду проект по фарбуванню автомобілів рідкою гумою. Автолюбителі готові вкладати гроші не тільки в технічне оснащення і ремонт свого автомобіля, а й в його зовнішній вигляд і захист. Часто автолюбителі прагнуть відразу вирішити два завдання - захисту і креативного перетворення машини, і на допомогу тут приходить фарбування корпусу і колісних дисків. Однак ті варіанти фарбування, при яких власник отримає не тільки перетворять машину, але і покриття, що захищає від пошкоджень і подряпин, є дорогим задоволенням - так, вінілова плівка обійдеться в суму близько 18000 гривень, а автоемаль - і того дорожче. У той же час дані варіанти мають свої недоліки і не завжди витримують перевірку на якість і вимагають тривалої підготовки автомобіля до фарбування - іноді до декількох днів. На допомогу економним і турботливим автовласникам може прийти фарбування автомобіля рідкої гумою - спосіб, який в США набув широкої популярності ще в кінці 80-х років минулого століття, а на ринок України та країн СНД вийшов порівняно недавно. Рідка гума в якості фарбувального матеріалу має істотно більш високими захисними властивостями, ніж звичні технології, і набагато більшою стійкістю, витримуючи перепади температури від -35 до +94 градусів за Цельсієм. Попередня підготовка корпусу до фарбування займає всього кілька годин, сама технологія фарбування досить проста, а період висихання і затвердіння фарби становить від 12 до 24 годин, тобто через два-три дні щасливий клієнт може забирати оновлене авто. Крім того, спектр колірних рішень практично не обмежений. Автомобіль набуває стильний і яскравий вигляд. Що стосується мінусів рідкої гуми як матеріалу, то можна з великою часткою впевненості сказати, що на сьогоднішній день такі не виявлені (але ж ця технологія, нагадаємо, з'явилася понад тридцять років тому і встигла пройти випробування часом). Переваги відкриття даної справи в якості бізнес проекту очевидні і безперечні. По-перше, сума початкових інвестицій у відкриття справи в середньому становить 7000 гривень, що підходить навіть для тих підприємців, чий стартовий капітал вкрай обмежений. По-друге, незважаючи на явне переваги і економічність даного типу покриття і. як наслідок, зростання попиту на послугу, дана ніша автопослуг в Україні практично вільна. А, як відомо, одним з головних підприємницьких якостей, що забезпечують прибутковість справи, є вміння вчасно зайняти порожню нішу на ринку і задовольнити споживчі потреби клієнтів.

Замовлення

Замовлення