Готові роботи

“Бізнес план: Event-агенція ” (ID:236840)

РозділБізнес плани
Тип роботи інше
Рік виконання 2018
Кількість сторінок 38
Зміст Зміст бізнес-плану 1. Резюме 2. Опис галузі 3. Опис підприємства 4. Характер продукції 5. Аналіз ринку збуту та конкурентів 6. Маркетинг – план 7. Виробничий план 8. Організаційний план 9. Оцінка ризиків 10. Фінансовий план 11. Опис установчого розділу 12. Опис державної реєстрації підприємства 13. Опис організаційної діяльності на підприємстві
Ціна(грн.) 250
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”
Зразок роботи:
Резюме Даним бізнес-планом передбачено відкриття event-агенції , що займається організацією свят для корпоративних клієнтів, дитячих установ і приватних осіб. Так як більшість замовлень на свята буде надходити від корпоративних клієнтів (а це юридичні особи), то доцільно відкрити приватне підприємство. Ідея проекту: створення підприємства з організації свят. Мета: 1. Створення високорентабельного підприємства. 2. Отримання прибутку. 3. Задоволення споживчого ринку розваг професійною організацією урочистих подій, ювілеїв та ін. Агенція передбачає організацію свят аж від закупівлі продуктів, приготування їжі до відеозйомки самого свята, доставки букетів, надання розважальних послуг тощо. Передбачається, що агентство буде надавати клієнтам такі послуги: - організація корпоративних свят - організація дитячих свят - організація вечорів дозвілля - організація приватних свят - організація семінарів і конференцій Наш персонал є висококваліфікований. Кожен з представників підприємства має вищу освіту та найкращі професійні навички. Щоб підвищити дохід, знадобиться сайт, який буде створений для зручності обслуговування клієнтів. Відповідно, потрібні витрати на просування ресурсу на ринку. Фінансування проекту: здійснюється шляхом отримання комерційного кредиту в розмірі 80900грн. Термін окупності: 1 рік. Цей бізнес має яскраво виражений сезонний характер. Отже, за рекомендаціями досвідчених підприємців, відкривати свою компанію слід у весняний період, щоб можна було встигнути набрати клієнтську базу. Найбільше клієнтів припадає на літній період- це допоможе швидше реалізувати ідею і отримати прибуток. В середньому вартість свята становить від 400 грн. на одну людину. Ми індивідуально підходимо до кожного клієнта, створюючи незабутнє свято.

Замовлення

Замовлення