Готові роботи

“бізнес план - компютерний сервіс” (ID:54642)

РозділБізнес плани
Тип роботи інше
Рік виконання 2011
Кількість сторінок 30+/-
Зміст На сьогоднішній день ринок інформаційних технологій розвивається найшвидше. Поки що на ньому ще є місця для нових фірм, що пропонують оригінальний продукт. Наприклад, недостатньо добре заповнена сфера послуг, пов'язаних з комп'ютерною технікою. Особливо ця проблема торкається Івано-Франківська. На жаль, зараз у нас важко знайти організацію, в якій можна недорого набрати текст, ро-здрукувати його на лазерному принтері, записати компакт диски, знайти необхідну інформа-цію в Internet, відсканувати зображення, віддрукувати цифрові фотографії і так далі. Також нелегко провести якісний ремонт, модернізацію або обслуговування в короткі терміни і за невелику суму, а виготовлення замовленого програмного забезпечення взагалі складає про-блему. Фірма «ІМР», про яку далі піде мова, покликана заповнити вище згадані проломи іва-но-франківського ринку інформаційних технологій. Її діяльність спрямована на сферу пос-луг, так чи інакше пов'язаних з комп'ютерами. Основна діяльність фірми «ІМР» спрямована на сервіс “Швидка комп'ютерна допомога: «лікарі» і «хворі»” структура наступна 1 РЕЗЮМЕ 2 БІЗНЕС ТА ЙОГО ЗАГАЛЬНА СТРАТЕГІЯ (ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИ-ЄМСТВА) 3 ОПИС ПОСЛУГИ 4 МАРКЕТИНГОВИЙ АНАЛІЗ І МАРКЕТИНГОВА СТРАТЕГІЯ 5 ВИРОБНИЦТВО І ЕКСПЛУАТАЦІЯ 6 ФІНАНСОВИЙ ПЛАН І ФІНАНСОВИЙ АНАЛІЗ 7 ФАКТОРИ РИЗИКУ 8 ДОДАТКИ
Ціна(грн.) 50
Готові роботи продаються “як є”, без подальших доробок і виправлень автором.
Отримайте роботу одним із способів:
Купити напряму у автора.
Автору прийде ваша заявка і найближчим часом він з вами зв’яжеться. Розрахунок і передача роботи відбуваються напряму. Процес отримання займає до 2-х днів. Агентство за дії сторін не відповідає.
купити
Купити з посередництвом агентства.
В такому випадку ви відправляєте гроші в агенство, а наш менеджер відправить вам готову роботу. Посередництво агентства дає можливість отримати роботу вже сьогодні. Вартість послуги: +100 грн до ціни роботи.
купити
Замовити написання на цю тему “з нуля
В такому випадку наші автори виконають роботу по вашому плану і за вимогами вашого ВУЗу. Всі подальші доробки і виправлення будуть безкоштовні. Вартість написання нової роботи вам повідомить менеджер після заповнення заявки.
Замовити “з нуля”

Замовлення

Замовлення